Alior Bank Rachunek iKonto Biznes

ALIOR BANK – iKONTO BIZNES KLIKASZ I MASZ ZA 0 ZŁ!

Prezentujemy nowe konto Alior Banku dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą, które można założyć całkowicie on-line, bez wychodzenia z domu!

Klikasz i masz za 0 zł:

  • otwarcie i prowadzenie konta
  • wydanie i korzystanie z karty
  • przelewy internetowe: krajowe oraz do ZUS i US
  • korzystanie z bankomatów i wpłatomatów
    (nielimtowane wypłaty z bankomató w oddziałach Alior Banku, 5 wypłat miesięcznie z pozostałych bankomató krajowych, 5 wpłąt we wpłatomatach sieci PlanetCash)
  • 5 przelewów europejskich (SEPA) miesięcznie
  • 5 przelewów natychmiatowych (Express Elixir)

JAK ZYSKAĆ DO 1500 ZŁ PREMII?

Otwórz firmowe iKonto Biznes i regularnie płać kartą debetową do rachunku.Za wybrane czynności wypłacimy Ci premię. Przez 12 miesięcy możesz otrzymać nawet 1500 zł premii – po 125 zł w każdym miesiącu! Zobacz, jak łatwo otrzymać premię.

20 zł

Przelew do ZUS lub US

10 zł

Przelew SEPA

25 zł

Transakcje kartą

10 zł

Skorzystanie z oferty kas fiskalnych

25 zł

Transakcje walutowe

15 zł

Przelew zagraniczny

do 20 zł

Średniomiesięczne saldo na Rachunku

Maksymalna kwota Premii możliwa do wypłacenia miesięcznie: 125 zł Premia zostanie wypłacona pod warunkiem wykonania minimum 4 transakcji kartą lub kartami wydanymi do rachunku w danym miesiącu kalendarzowym. Powyższy warunek nie dotyczy pierwszego miesiąca uczestnictwa w Promocji. Zapoznaj się z Regulaminem promocji >

iKonto Biznes prowadzone jest bezpłatnie, pod warunkiem utrzymywania średniego salda w kwocie co najmniej 1000 zł oraz wyrażenia zgody na komunikację marketingową spółek grupy Alior Banku, w przeciwnym razie opłata wynosi 15 zł miesięcznie. Korzystanie z karty do iKonta Biznes jest bezpłatne, jeśli w danym miesiącu zostaną wykonane i rozliczone co najmniej 4 transakcje, w przeciwnym razie opłata wynosi 8 zł miesięcznie. Opłata 0 zł dotyczy wymienionych powyżej transakcji, za pozostałe pobierana jest opłata zgodna z Tabelą Opłat i Prowizji. Oferta dostępna dla nowych klientów biznesowych Alior Banku.