Bank Millenium, darmowe i wygodne Konto 360°

Bank Millenium prezentuje darmowe i wygodne Konto 360º. Konto daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.

Załóż konto, które do Ciebie pasuje i korzystaj za 0 zł w dowolnym miejscu i czasie:

0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego

0 zł za obsługę karty debetowej

0 zł za wygodne przelewy BLIKIEM na numer telefonu

0zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów

0zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji

0zł za pomoc medyczną i techniczną

Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18-26 lat. Obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Do konta oferowany jest opcjonalny „Pakiet Bardzo Pomocny”, a w nim 7 interwencji w roku, bezpłatny przez pierwszych 6 miesięcy prowadzenia konta.

Bank Millenium, Aplikacja mobilna

Otwórz Konto 360° i aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium. Zyskasz dostęp nie tylko do konta 24/7, ale dużo więcej:

  • Opłacasz autostradę bez wyciągana portfela: Za przejazd autostradą A1 na odcinku Nowa Wieś-Rusocin oraz A4 na odcinku Katowice-Kraków w ramach usługi Autopay, możesz zapłacić bez stania w kolejce.
  • Parkujesz lub jedziesz komunikacją wygodniej: Kupisz bilet komunikacji miejskiej lub parkingowy w telefonie, bez szukania drobnych, biletomatu czy instalowania dodatkowych aplikacji.
  • Płacisz telefonem: Utwórz w aplikacji Banku Millennium wirtualny odpowiednik plastikowej karty i płać za zakupy zbliżając do terminala telefon.
  • Rozliczasz się BLIKIEM:
  • Nie musisz znać numeru rachunku odbiorcy, pieniądze przelejesz na numer telefonu w mgnieniu oka.

Możesz również polubić…