Karta Kredytowa z Żubrem

Karta kredytowa z Żubrem Banku Pekao oznacza: 3 pakiety do wyboru przez użytkownika (każdy może być darmowy po spełnieniu warunków), RRSO 16,78%, raty 10 x 0%, ubezpieczenie zakupów w Internecie oraz transakcji internetowych, cashback 2% za zakupy w Internecie w pakiecie Złotym i Platynowym oraz ubezpieczenia podróży.

Karta kredytowa z Żubrem – Zgarnij powitalne 80 zł!

Zamów kartę a otrzymasz nagrodę w postaci 6400 punktów o wartości 80 zł, jeśli wykonasz transakcje kartą na kwotę min. 250 zł max. do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym karta została zapisana do programu.

Masz ochotę na dodatkowe 720 zł?

Spełnij warunek, o którym mowa powyżej oraz w kolejnych 9 miesiącach (po miesiącu spełnienia warunku powyżej) wykonaj transakcje na kwotę min. 250 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek otrzymasz 6400 punktów dodatkowych o wartości 80 zł najpóźniej do końca kolejnego miesiąca. Łącznie możesz zyskać 57 600 punktów o wartości 720 zł.

Dlaczego warto posiadać kartę kredytową?

Karty kredytowe stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Służą nie tylko do płacenia za zakupy, ale także jako narzędzie do zarządzania naszymi finansami. Warto wiedzieć, że korzystanie z karty kredytowej może przynieść wiele korzyści, które warto rozważyć, jeśli jeszcze nie posiadasz takiej karty.

Po pierwsze, karty kredytowe zapewniają dodatkową ochronę podczas zakupów. W przypadku nieautoryzowanych transakcji lub wadliwych produktów, karty kredytowe dają możliwość dochodzenia swoich praw i odzyskania pieniędzy.

Po drugie, karty kredytowe oferują różnego rodzaju programy lojalnościowe i punktowe, które pozwalają na zbieranie nagród i premii za dokonywane zakupy. Można w ten sposób zaoszczędzić na przyszłych zakupach lub uzyskać darmowe usługi i produkty.

Po trzecie, karty kredytowe umożliwiają łatwiejsze i szybsze zarządzanie naszymi finansami. Można łatwo monitorować wydatki i kontrolować nasze finanse poprzez wygodne i dostępne online narzędzia.

Po czwarte, karty kredytowe pozwalają na uzyskanie dodatkowej gotówki w przypadku nagłych wydatków lub nieoczekiwanych sytuacji. Mogą one służyć jako źródło dodatkowej gotówki, której potrzebujemy w trudnych momentach.

Podsumowując, korzystanie z karty kredytowej jest korzystne z wielu powodów. Oferuje ona dodatkową ochronę, programy lojalnościowe, łatwiejsze zarządzanie finansami oraz dodatkowe źródło gotówki. Jeśli jeszcze nie posiadasz karty kredytowej, zamów kartę kredytową z Żubrem od banku Pekao SA i ciesz się dodatkową gotówką.

Może Ci się również spodoba