Wealth Seed – aplikacja inwestycyjna

Wealth Seed to darmowa aplikacja inwestycyjna, pozwalająca inwestować w akcje i ETF. Za otwarcie konta można otrzymać za darmo ETF o wartości nawet do 500 zł.

Kiedy czasy są ciekawe i zebrane pieniądze tracą na wartości z dnia na dzień, konieczne jest znalezienie alternatywy. Ale zmiany zawsze są trudne, prawda? Dzięki WealthSeed możesz sprawdzić, jak inwestowanie wygląda od środka, Dajemy Ci środki na zakup darmowego ETF na start. A dodatkowo darmowe konto, na którym możesz ją trzymać.

Twój darmowy ETF będzie gotowy do odbioru w ciągu 30 dni od założenia konta i wpłaty dowolnej kwoty na Twoje konto w WealthSeed.

Wealth Seed, ucz się inwestować na nasz koszt

Zarejestruj się, odbierz darmowy ETF i śledź jego kurs. Ucz się na wzrostach i spadkach bez ryzyka. Łatwo wejdź do świata inwestycji z Wealth Seed. Decyduj, co robisz ze swoim ETF i zdobywaj doświadczenie. Sprzedaj go lub dokup kolejne. Twój wybór!

WealthSeed to polska firmą inwestycyjna i instytucja płatniczą, nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Środki pieniężne klientów są przechowywane w banku z gwarancjami Skarbu Państwa, a inwestycje klientów przechowywane na wydzielonych kontach w renomowanych instytucjach finansowych. Dodatkowo, aktywa klientów są objęte systemem rekompensat KDPW.

Może Ci się również spodoba